laser frakcyjny w gabinecie medycyny estetycznej w lublinie

W Esteticenter wiemy, że lasery frakcyjne zrewolucjonizowały rynek usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Urządzenie Fotona Spectro SP (więcej o nim piszemy tu: Fotona: krótka historia prestiżowych laserów frakcyjnych), które wykorzystujemy w naszej codziennej praktyce, daje nam możliwości spełniania potrzeb naszych Klientów w różnych sferach.

Dermatologia estetyczna dla piękna

Większość z nas prędzej czy później doświadcza problemów dermatologicznych. Wszelkiego rodzaju zmiany pojawiające się na skórze, które nie odpowiadają naszemu poczuci estetyki lub zmieniają się w nieprzewidywalny sposób, są wskazaniem do odbycia konsultacji dermatologicznej – nie ma tu granicy wieku.

Metody: w dermatologii estetycznej wykorzystujemy laseroterapię. Prowadzimy ją przy użyciu lasera Er:YAG z głowicą frakcjonującą, którego działanie pozwala na wyrównanie kolorytu skóry, likwidowanie zmian i przebarwień, a także rozszerzonych naczynek.

UWAGA: zmiany skórne wymagają konsultacji z lekarzem specjalistą, ponieważ mogą złośliwieć.

Na naszym blogu polecamy: Brodawkom NIE! O bezpiecznym usuwaniu zmian skórnych metodą laserową.

Medycyna antystarzeniowa dla młodej skóry

Niwelowanie skutków obniżania się jakości skóry jest domeną medycyny estetycznej, określanej jako przeciwstarzeniowa lub ani-aging. Nasza skóra zmienia się w sposób indywidualny, to nieuchronny proces związany z upływam czasu. Nie da się go powstrzymać, ale można skórę wspomóc tak, by jak najdłużej była naszą ozdobą.

Narzędzia: w terapiach tego typu niezrównany jest laser frakcyjny,

WAŻNE: kondycję skóry oceniamy w sposób indywidualny, dlatego tego typu zabiegi przeprowadzane są niezależnie od wieku; decydujące znaczenie ma stan skóry, na którą oddziaływać mogą różnego rodzaju czynniki pogarszające jej wygląd.

Artykuły, które warto przeczytać: Laser frakcyjny od A do Z: czym różni się Er:YAG od Nd:YAG i jakie ma to znaczenie w medycynie estetycznej, cz 1 oraz cz. 2, a także Mały przewodnik po zabiegach liftingujących wykonywanych przy pomocy lasera frakcyjnego w gabinetach medycyny estetycznej.

Chirurgia estetyczna dla zdrowia

Chirurgia wykorzystująca lasery daje pacjentom ogromny komfort zabiegowy – procedury przeprowadzane są w sposób bezkrwawy i dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego – bezbolesny; to właśnie zdecydowało o tym, że jest coraz chętniej i częściej wybierana. Osiągane w ten sposób rezultaty kliniczne nie różnią się od tych otrzymywanych w wyniku przeprowadzenia tradycyjnych zabiegów chirurgicznych. Mają jednak podstawową zaletę: nie są dla pacjentów obciążające.

Technika zabiegowa: tryb QCW, w którym pracuje laser  Nd:YAG Fotona Spectro SP, umożliwia emitowanie głęboko penetrujących impulsów o wysokiej mocy szczytowej, które koagulują tkanki szybko i bezpiecznie.

Możliwości terapeutyczne: chirurgia laserowa oferuje: lipolizę laserową, leczenie nadpotliwości, wewnatrzżylne usuwanie żylaków, usuwanie hemoroidów.

Ciekawa lektura: Plastyka czy estetyka? O przewadze lasera nad skalpelem w medycynie estetycznej.

Ginekologia estetyczna dla satysfakcji

Laseroterapia przynosi też ulgę kobietom, które cierpią z powodu wysiłkowego nieotrzymania moczu (stosujemy tu metodę IncontiLase) czy zespołu rozluźnienia pochwy (VRS). Te przykre dolegliwości można i trzeba leczyć. W Esteticenter zabiegi takie polegają na fototermicnzym, nieablacyjnym obkurczeniu tkanek wewnątrz pochwy, które wzmacnia i stymuluje włókna kolagenowe, poprawiając w konsekwencji funkcjonalne napięcie tkanek w tym obszarze. Poddanie się procedurze nie wymaga hospitalizacji, odbywa się w warunkach ambulatoryjnych, nie grozi powikłaniami typowymi dla tradycyjnych zabiegów wykonywanych.

Zabieg: wykorzystujemy laser ER:YAG, którego działanie wpływa na procesy remodelowania kolagenu.

Opis: Intymność pod opieką. Laseroterapia na kobiece problemy (obkurczanie pochwy, nietrzymanie moczu).

Poznaj też: zalecenia przedzabiegowe, pozabiegowe oraz przeciwwskazania do laseroterapii.