laser frakcyjny lublin - efekty zabiegów

Nasi specjaliści na co dzień pracują z najnowocześniejszym sprzętem laserowym – znają jego możliwości i potrafią je wykorzystać, by pomóc swoim Pacjentom. Dziś wyjaśniamy, dlaczego warto skorzystać z oferty laseroterapii oraz dlaczego warto to zrobić w Esteticenter.

Opis możliwości zastosowania laserów w kosmetologii i medycynie estetycznej mogą brzmieć nieraz jak odyseja kosmiczna – nieprawdopodobnie – jednak efekty laseroterapii są jak najbardziej realne. Laserowa depilacjalaserowe usuwanie żylakówlaserowe leczenie trądzikulaserowe usuwanie zmarszczeklaserowe leczenie nietrzymania moczu – to tylko mała część tego, w czym Pacjentom naszej kliniki pomogą promienie laserowe.

W Esteticenter laser potrafi zdziałać estetyczne i kosmetyczne cuda

Na dobry początek warto zapoznać się z możliwościami lasera, który stać ma się naszym (kobiecym) niezawodnym partnerem w walce z niedoskonałościami w postaci: zmarszczek, rozstępów, blizn, nadwrażliwych naczynek czy uparcie wyrastających włosków. Pomagamy także leczyć te trudniejsze dolegliwości – nietrzymanie moczu, chrapanie, grzybicę skóry. Naszym Klientkom towarzyszy niezawodny laser frakcyjny Fotona Spectro SP. Dlaczego on? Bo wygrał już niejedno starcie. Za tajemniczą nazwą kryją się jedne z najlepszych – dostępnych na polskim rynku – możliwości.

Tajemnica dobrego lasera frakcyjnego

efekty zabiegów odmładzającychW zabiegach laseroterapii wykorzystujemy laser Fotona Spectro SP – wybór ten podyktowany był naszą zawodową praktyką. W ocenie naszych ekspertów to najbardziej wszechstronny system do laseroterapii w kosmetyce estetycznej. W ręku doświadczonych osób potrafi osiągnąć bardzo wiele: począwszy od delikatnego resurfacingu skóry, a kończąc na efektywnych zabiegach odmładzających i procedurach z zakresu chirurgii klaserowej.

System tego urządzenia opiera się na synergicznej pracy dwóch laserów: Nd:YAG (długość fali: 1064 nm) i Er:YAG (długość fali 2940 nm) z końcówką frakcjonującą. Połączenie to pozwala nam przeprowadzać najszerszy zakres zabiegów laseroterapeutycznych.

Kilka słów o przewadze lasera Fotona nad laserem frakcyjnym CO2

leczenie grzybicy paznokci u kobiety laseremZdaniem naszych Klientek, które porównują działanie lasera frakcyjnego Fotona z innymi laserami (m.in. laser co2 ) – szala przechyla się na korzyść Fotony. Powód – zauważalny już przy pierwszym kontakcie: mniejsze odczucia bólwe (dzięki kompatybilnemu zastosowaniu systemu chłodzenia skóry CRYO), a wyraźne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Eksperci i Klienci – choć do opisania wrażeń stosują zupełnie inne określenia – mówią o tym samym: o przemyślanej technologii opartej na dokładnie dobranej głębokości penetracji wiązki laserowej, co w połączeniu z trybem „przedłużonego impulsu” zapewnia jednocześnie najgłębsze termalne efekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, by dowiedzieć się, w przypadku jakich problemów skorzystać z efektywnej laseroterapii w naszym gabinecie.