powiększanie ust lublin - hialuronem

Wiele kobiet boi się powiększania ust, ponieważ nie zawsze wie, na czym polega ten zabieg, czy stosowane metody przynoszą dobry efekt i czy istnieją skutki uboczne. Jesteśmy po to, aby rozwiać wasze obawy i wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania związane z zabiegiem powiększania ust.

1. Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust odbywa się najczęściej poprzez wstrzyknięcie w wargi kwasu hialuronowego. Preparat ten jest całkowicie bezpieczny, ponieważ w naturalny sposób występuje w skórze. Dzięki niemu możliwe jest powiększenie, a także wymodelowanie i skorygowanie kształtu ust. Wypełniacz jest podawany zawsze w optymalnej ilości, która nada naturalny efekt pełnych ust.

2. Jakie są skutki uboczne powiększania ust?

powiększanie ust hialuronem strzykawkaPo wykonaniu powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego możliwe jest wystąpienie krwiaków, zasinień, czy obrzęków. Wszystkie objawy niepożądane ustępują już po kilku dniach po zabiegu, obrzęk schodzi w ciągu 48 godzin. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia wymienionych skutków ubocznych, po wykonanym zabiegu nie powinniśmy wykonywać ciężkich prac fizycznych. Odradzamy wykonywanie powiększania ust tuż przed uroczystościami, musimy dać sobie czas na pełne wygojenie się ust.

3. Kiedy będą widoczne pierwsze efekty?

Efekt powiększonych ust zauważamy od razu po wykonaniu zabiegu, ale końcowy wynik będzie widoczny dopiero po 72 godzinach, kiedy wszystko się unormuje i zniknie lekki obrzęk i ewentualne zaczerwienienie. Efekt wymodelowanych i pełnych ust utrzymuje się od 6 do nawet 18 miesięcy. Wszystko zależy od tego, z jaką szybkością organizm będzie wchłaniał kwas hialuronowy.

4. Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania powiększania ust kwasem hialuronowym?

Tak jak w przypadku każdego zabiegu, również tutaj wyróżniamy przeciwwskazania, chociaż nie jest ich tak dużo. Zabiegu powiększania ust nie przeprowadza się u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Absolutnie nie wykonuje się zabiegu u osób uczulonych na kwas hialuronowy lub lignokainę. Przeciwwskazaniem są również choroby autoimmunologiczne, stany zapalne i infekcje w miejscu, gdzie miałby być podany preparat.

5. Czy powiększanie ust powoduje ból?

Powiększanie ust powoduje pewien dyskomfort, osoby bardzo wrażliwe na ból odczuwają przeważnie szczypanie oraz pieczenie. Aby uniknąć bólu, przed wykonaniem zabiegu, lekarz znieczula usta poprzez posmarowanie warg kremem znieczulającym. Można również podać zastrzyk znieczulający, taki sam, jaki stosuje się w stomatologii. Kilka godzin po wykonaniu zabiegu wargi są podrażnione, ale wszystko wraca do normy po kilkudziesięciu godzinach.

6. Czy mężczyźni również mogą powiększyć usta?

Kwas hialuronowy można zastosować bez względu na płeć. W przypadku panów powiększanie ust jest wykonuje się bardzo rzadko. Zdecydowanie częściej panowie decydują się na zrobienie niewielkiej korekty w kształcie ust.

7. Ile to kosztuje i gdzie można wykonać zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania ust można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej Esteticenter w Lublinie. Wykonanie zabiegu ze znieczuleniem miejscowym kosztuje w granicach od 800 do 1500 zł. Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania ze szczegółami i pomogą dobrać najlepszą metodę modelowania lub powiększania ust, dostosowaną do Państwa wymagań. Poznaj pełną ofertę powiększania i modelowania ust – https://laser-estetimed.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust/