Ujędrnianie i odmładzanie biustu

Skóra biustu traci swoje właściwości z upływem czasu, przez co piersiom ubywa atrakcyjności. By poprawić ich wygląd, warto poddać się laseroterapii.

Tryb SMOOTH lasera Fotona Spectro SP w odmładzaniu i ujędrnianiu biustu

jędrny biust u młodej kobietyTen tryb pracy lasera frakcyjnego Er:YAG wykorzystuje falę świetlną długości 2940 nm. W wyniku jej działania na skórę dochodzi do kontrolowanego złuszczania naskórka oraz stymulacji przebudowy kolagenu oraz skrócenia istniejących włókien. Energia transmitowana jest na powierzchnię skóry bez efektu głębokiej ablacji, następnie ulega rozproszeniu w głębokich warstwach tkankowych. Pozwala to równocześnie na obkurczenie i wzmocnienie naczyń krwionośnych. Całkowity efekt określany jest jako zagęszczenie skóry.

Dzięki temu, że w czasie wszystkich naszych zabiegów stosujemy CRYO – nawiew chłodnego, zastępujący tradycyjne znieczulenie, nie odczuwają Państwo nieprzyjemnych dolegliwości.

Efekty laserowego ujędrniania i odmładzania biustu

Parametry zabiegu przynoszą świetne rezultaty ujędrniania i wygładzania skóry biustu. Ponadto w ujednolicony zostaje jej koloryt, redukcji ulegają przebarwienia, zwężają się pory, likwidowane są rozstępy, blizny. W wyniku złuszczającego frakcjonującego peelingu drobne zmarszczki ulegają spłyceniu lub całkowitemu usunięciu.

Idealne rezultaty

Frakcjonowanie SMOOTH odświeża skórę, przywracając jej blask, a czas rekonwalescencji estetycznej ogranicza do minimum. Najlepsze efekty uzyskiwane są w wyniku przeprowadzenia serii zabiegów (od 3 do 5) w odstępach czasu obejmujących 4 tygodnie. Uważa się, że jego efekty porównywalne są do serii 10 mikrodermabrazji.

Zapraszamy Panie do konsultacji ze specjalistami z naszego gabinetu, by dowiedzieć się więcej na temat możliwości i metod ujędrniania biustu lub powiększania piersi.