Ginekologia estetyczna

W Esteticenter dbamy o kobiety. W trosce o ich satysfakcję, komfort i zadowolenie ze wszystkich sfer życia przygotowaliśmy ofertę obejmującą zabiegi w okolicach intymnych:

  • powiększanie punktu G (z użyciem preparatu Macrolane),
  • zwężanie wejścia do pochwy nićmi Happy LiftTM Vaginal Narrower,
  • biostymulację i rewitalizację pochwy osoczem bogatopłytkowym (PRP).

Odmładzanie okolic krocza – nici VAGINAL NARROWER

ginekologia estetyczna dla kobiet w każdym wiekuZabieg Vaginal Narrower stanowi rozwiązanie kobiecych problemów dotyczących układu rozrodczego – by wymienić tylko najpowszechniejsze: poporodowe dysfunkcje mięśni krocza, nieprawidłowe zszycie tkanek, związane z wiekiem obniżenie tylnej ściany pochwy – i dyskomfortu w codziennym aktywnym życiu, jakie powodują. Poleca się go także paniom, które odczuwają zmniejszoną satysfakcję seksualną, cierpią z powodu nawracających infekcji okolic intymnych (Dismicrobisms), nietrzymania wydzieliny z pochwy lub dotknął je problem wypadania narządu rodnego.

Vaginal Narrower, który jest małoinwazyjnym zabiegiem ginekologicznym rewolucjonizującym metody chirurgicznej rewitalizacji i zwężania pochwy, znacznie wpływa na poprawę struktur tkankowych organów płciowych. Do jego przeprowadzenia kwalifikuje lekarz po przeprowadzeniu badania ginekologicznego.

Polega on na zastosowaniu rozpuszczalnych nici wykonane są z kaprolaktonu z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach, które zmniejszają wejście do pochwy. Efekt estetyczny widoczny jest natychmiast, ale obserwuje się także stymulację produkcji kolagenu w miejscu założonych szwów. W rezultacie wejście do pochwy zwęża się, dzięki czemu rzadziej dochodzi do infekcji, mięśnie wokół przedsionka pochwy stają się mocniejsze, a tkanki zostają ujędrnione. Ponadto zabieg wpływa także na poprawę wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety.

Wśród przeciwwskazań wymienić należy: chorobę nowotworowe, choroby autoimmunologiczne, cukrzycę, ciążę. Trzeba tu podkreślić, że planowanie urodzenia dziecka nie jest przeciwwskazaniem do założenia nici. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub w krótkim dożylnym, nie wymaga on użycia skalpela. W zależności od nasilenia symptomów i stopnia zaawansowania problemu zakłada się 1 lub 2 nici. Panie mogą natychmiast wrócić do codziennych obowiązków i aktywności – z wyłączeniem współżycia przez 1-2 tygodnie.

Powiększanie punktu G

Powiększenie punktu G jest to nowoczesna, cechująca się niską inwazyjnością metoda niechirurgicznego powiększenia obszaru punktu G poprzez wstrzyknięcie w jego okolicę preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki temu zostaje on uwydatniony i ujędrniony, czego efektem są intensywniejsze doznania seksualne. Rezultat utrzymuje się przez około 2 lata.

By przeprowadzić trwający około 20 minut zabieg, Pacjentce podaje się znieczulenie miejscowe. Już 4 godziny po zakończeniu procedury kobieta może podejmować normalną aktywność seksualną.

Zabieg powiększenia punktu G, uważanego za jedną z najbardziej erogennych sfer kobiecego ciała, dedykowany jest wszystkim paniom, które pragną poprawić i wzmocnić doznania intymne. Nie będzie mógł zostać przeprowadzony tylko w przypadku aktywnej infekcji okolic intymnych oraz w czasie miesiączki.

Kobiecością można się cieszyć niezależnie od wieku i życiowych doświadczeń. Zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów medycyny estetycznej, którzy to Paniom ułatwią.