Gabinet medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej LublinDbałość o młody i świeży wygląd wcale nie musi się kojarzyć ze skalpelem, hospitalizacją i długotrwałą rekonwalescencją.

Naszym Pacjentom najpierw proponujemy zabiegi laseroterapeutyczne:

 • peeling laserowy,
 • resurfacing,
 • fotoodmładzanie T3,
 • frakcjonowanie 3D,
 • endolifting 4D,
 • frakcjonownaie SMOOTH,
 • remodeling TWINLIGHT,

będące wstępem do działań z zakresu medycyny estetycznej, która proponuje zabiegi – w stosunku do chirurgii estetycznej – małoinwazyjne, a jednocześnie – niezwykle skuteczne w staraniach o zachowanie młodego wyglądu na długo. Krótko mówiąc, zajmuje się ona profilaktyką starzenia skóry oraz odtwarzaniem jej utraconej jędrności i świeżości poprzez stosowanie wypełniaczy takich jak kwas hialuronowy i botoks. Ponadto w trosce o dobry wygląd przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje:

 • terapię osoczem bogatopłytkowym,
 • lipolizę iniekcyjną,
 • mezoterapię,
 • peelingi kwasowe,
 • skleroterapię.

Do kogo skierowane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi rewitalizujące dla osób w wieku dojrzałym. To również mądre i przemyślane dbanie o swój wygląd, zapobieganie procesom starzenia. W Esteticenter jesteśmy przekonani o tym, że o urodę należy dbać w każdym wieku, dlatego przygotowaliśmy ofertę dla różnych grup wiekowych oraz osób z różnymi problemami. U nas ludzie młodzi podkreślą walory swojej urody, a wczesne i świadome zapobieganie starzeniu pozwoli im zachować młodzieńczy wygląd na długie lata. Osoby dojrzałe natomiast znajdą tu szereg zabiegów przywracających ich skórze świeżość oraz odbudowujących to, co nadwyrężył czas.

Gabinet medycyny estetycznej Esteticenter w Lublinie

Medycyna estetyczna proponuje szeroki wachlarz zabiegów poprawiających stan skóry. Aby kompleksowo dbać o swój wygląd, nie trzeba szukać porad i pomocy w kilku miejscach. Nowoczesna klinika to taka, która kompleksowo dba o kondycję ciała, twarzy, pozwalając jednocześnie na relaks psychiczny i nie lekceważąc potrzeby czucia się pięknym.

W gabinecie medycyny estetycznej Esteticenter w Lublinie lekarze specjaliści mają świadomość tego, że poprawianie defektów urody, profilaktyka procesów starzenia i zabiegi przywracające młodość są tylko wstępem do poprawienia jakości życia Pacjentów. Zdrowy i ładny wygląd wpływa bowiem znacząco na samoocenę, poprawia humor, leczy kompleksy, a zarazem – przywraca spokój i koi duszę.

Specjaliści z naszej kliniki to wykwalifikowani lekarze – podkreślamy to, ponieważ medycyna estetyczna jest jedną z gałęzi medycyny, co znaczy, że jej działanie wykracza poza granice kosmetologii. Dzięki temu zakres naszej pomocy i możliwości działania są szersze, a efekty bardziej spektakularne. Tylko lekarz może zapewnić profesjonalną opiekę i zagwarantować właściwe wykonanie zabiegu. W naszej klinice wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów; ich zdrowie jest dla nas najwyższą wartością.

W Esteticenter jesteśmy przekonani o tym, że piękno jest w każdym człowieku i dysponujemy odpowiednimi narzędziami, by je wydobyć. Dlatego Pacjenci naszej kliniki czują się piękni i zadbani – zapraszamy, by dołączyli Państwo do tego grona ludzi, którzy potrafią i mogą cieszyć się sobą.