Ginekologia

Kobiece problemy nie są nam obce. Wiemy, jak przykre mogą to być doświadczenia i jak wielu trosk przysparzają Paniom w różnym wieku. W naszych gabinetach znajdą one skuteczną pomoc i życzliwe wparcie.

Ginekologia nieinwazyjna

ginekologia-estetycznaDolegliwości ze strony układu moczowo-płciowego zaburzają niejednokrotnie poczucie atrakcyjności i pewności siebie. Dzięki temu, że posiadamy innowacyjny laser frakcyjny Fotona Spectro SP, możemy temu zaradzić, wykonując małoinwazyjne procedury terapeutyczne, które w ogromnym stopniu wpływają na życie i zadowolenie. Laseroterapię wykorzystujemy do:

Zabiegi te charakteryzuje wysoka skuteczność, niewielka inwazyjność. Nasi specjaliści przeprowadzają je w komfortowych warunkach, niedługo później Pacjentki mogą udać się do domów i wrócić do codziennych zajęć. W krótkim czasie w bezpieczny sposób, nie wiążący się z ryzykiem powikłań, odzyskują radość kontaktów interpersonalnych.

Satysfakcja intymna

Paniom, które chciałaby poprawić swoje życie intymne proponujemy procedury, wpływające na jego jakość poprzez:

  • rewitalizację pochwy wykorzystującą osocze bogatopłykowe,
  • powiększenie punktu G,
  • niechirurgiczne zwężenie wejścia do pochwy.

Cieszyć się tą sferą życia można w każdym wieku. W gabinecie medycyny estetycznej Esteticenter znajdującym się w Lublinie na ul. Krasińskiego 2/26 delikatnymi problemami zajmujemy się delikatnie i skutecznie. Zapraszamy – nasi lekarze ginekolodzy służą wiedzą i doświadczeniem.