Lipoliza laserowa

Lipoliza laserowa wkrótce w Esteticenter

lipoliza laserowa w walce z tkanką tłuszczowąLipoliza przeprowadzana metodą laserową jest alternatywą dla klasycznej liposukcji. Cechuje ją szybkość przeprowadzenia procedury oraz jej bezpieczeństwo. Przeprowadzany w ten sposób zabieg umożliwia likwidację znacznej ilości tkanki tłuszczowej, a przez to – modelowanie sylwetki.

Lipoliza laserowa w trybie QCW lasera Fotona Spectro SP

Praca w trybie QCW jest nowatorskim osiągnięciem stosowanym właśnie do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Promieniowanie lasera działa selektywnie na komórki tłuszczowe, dlatego rezultaty osiągane są szybko i obejmują miejsca, z których trudno pozbyć się niechcianych centymetrów stosując dietę czy ćwiczenia fizyczne.

Lipoliza laserowa, poza tym, że doskonale modeluje sylwetkę, prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych, co poprawia jędrność skóry. Rezultatem tego jest widocznie bardziej napięta, ściągnięta tkanka.

Zalety lipolizy iniekcyjnej w Lublinie

Lioliza wykonywana techniką laserową jest małoinwazyjnym rozwiązaniem, idealnym dla osób, którym nie odpowiadają metody klasycznych interwencji chirurgicznych. By ją przeprowadzić, nie trzeba podawać znieczulenia ogólnego, Pacjent nie wymaga hospitalizacji – może wrócić do normalnego trybu życia po 2-3 dniach. Pełne efekty zabiegu uwidoczniają się w czasie od 3 do 6 miesięcy.

Wskazania:

Zabiegowi mogą poddać się osoby, którym dokuczają otyłość oraz nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie:

  • brzucha,
  • ud,
  • karku,
  • pośladków,
  • podbródka,
  • innych miejsc –  po konsultacji lekarskiej.