Blog

07Wrz 2018
mezoterapia na zmarszczki Lublin

Celem mezoterapii jest dostarczenie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry, inaczej zatem niż w przypadku kosmetyków, wybrane preparaty mogą docierać do miejsc zmienionych chorobowo lub wymagających dodatkowej, intensywnej pielęgnacji. Zależnie od metody wykonywania zabiegu, pomagamy Pacjentom osiągnąć zamierzone efekty w kwestii poprawy urody, a przy działaniach bardziej zaawansowanych wspomagamy również leczenie bólu różnego pochodzenia.

31Sie 2018
obkurczanie pochwy daje satysfakcje Lublin

O prawidłowe funkcjonowanie stref intymnych warto zadbać już przy najmniejszym dyskomforcie, wpływającym na zadowolenie z własnego ciała, w tym także na odczuwanie przyjemności podczas współżycia. Tkanki pochwy rozluźnionej naturalnymi porodami oraz procesami starzenia skutecznie rewitalizuje laser frakcyjny, którego działanie zostało potwierdzone naukowo, a kolejne Pacjentki odzyskują dzięki tej metodzie komfort psychiczny. Poprawnie przeprowadzone obkurczanie pochwy […]

24Sie 2018
mikrodermabrazja po zabiegu na rozstępy Lublin

Mechanizm działania mikrodermabrazji to złuszczanie naskórka w celu odsłonięcia głębszych warstwy skóry. Metoda sprawdza się na przykład w przypadku usuwania rozstępów, które są niczym innym, jak efektem nadmiernego rozciągnięcia skóry, osłabienia jej struktur. Zerwanie sieci włókien elastynowych oraz kolagenowych objawia się właśnie w postaci nieestetycznych pasm na brzuchu, udach, pośladkach, czy na klatce piersiowej. Jeżeli […]

17Sie 2018
botoks Lublin - efekt na zdjęciu ślubnym

Kontrolowane, podskórne wstrzykiwanie odpowiednich dawek botoksu o niewielkim stężeniu to metoda uznawana za pogromcę zmarszczek, a także sposób na zniwelowanie dysproporcji twarzy. Aby uniknąć pozabiegowych powikłań i przedłużyć efektywność preparatu, warto pamiętać o kilku zasadach. Wystarczy niewielka zmiana przyzwyczajeń, aby podczas codziennych czynności nieco więcej uwagi poświęcić miejscom, które poddano usuwaniu zmarszczek.

10Sie 2018
powiększanie ust Lublin botoxem po zabiegu

Symetryczne i wyraziste usta sprawiają, że cała twarz wygląda bardziej atrakcyjnie, a uśmiech przyciąga uwagę. Wargi tracić mogą wraz z upływem czasu swoją jędrność oraz zdrowy koloryt, dlatego innowacyjne zabiegi powiększania ust to nie tylko wypełnianie konturów, lecz również bardziej wszechstronne działania – ich rezultaty widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej.

03Sie 2018
usuwanie zmarszczek- laser frakcyjny lublin

Do szerokiej gamy działań związanych z pielęgnowaniem oraz leczeniem skóry nieustannie dołączają kolejne, które w skuteczny sposób redukują zmarszczki i przywracają młodzieńczy wygląd. W kosmetologii, znanej także pod nazwą kosmetyki lekarskiej (gr. kosmetikos – upiększający) każdy zabieg bazuje na przeprowadzonych wcześniej badaniach, zatem skuteczność stosowanych metod potwierdzona została naukowo.

27Lip 2018
laserowe usuwanie blizn dekolt po zabiegu Lublin

Brodawki, znamiona oraz blizny mogą pojawić się na Twojej skórze niezależnie od tego, ile masz lat, a ich trwałość również trudno ująć w konkretne ramy. Jeżeli zmiany te nie znikają wraz z upływem czasu, pomocna okaże się gama zabiegów profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Połączenie wiedzy kosmetologów oraz specjalistycznego sprzętu sprawia, że droga do osiągnięcia celu w […]

20Lip 2018
laserowe usuwanie owlosienia - laser frakcyjny lublin

Gładkie ciało niezależnie od pory roku, bez konieczności używania maszynek, depilatora, wosków oraz innych urządzeń i metod, to główny cel laserowego usuwania owłosienia. Kilka zabiegów fotoepilacji wystarczy, aby zmagania z nadmiarem włosów skutecznie skreślić z listy codziennych rytuałów dbania o urodę. Współczesna laseroterapia jest w tej kwestii Twoim sprzymierzeńcem.

13Lip 2018
efekty leczenia trądziku - kosmetologia lublin

Zabiegi współczesnej medycyny estetycznej dotyczą również kwestii z pogranicza urody i zdrowia, co widać na przykładzie leczenia trądziku. Zmiany skórne o charakterze zapalnym warto poddać działaniu lasera, ponieważ jest to jedna ze skutecznych, a zarazem bezpiecznych metod przywracania naturalnego wyglądu. Odpowiednio przeprowadzona terapia pozwoli Ci odzyskać pewność siebie i dobre samopoczucie.

06Lip 2018
zabieg depilacji laserowej - laser frakcyjny lublin

Trwałe usuwanie owłosienia należy do kanonu zabiegów medycyny estetycznej, a z depilacją laserową swoje nadzieje wiążą również osoby, u których metody mniej radykalne nie przynoszą spodziewanych efektów. Zanim jednak na Twoje ciało padnie pierwsza wiązka lasera, zadbaj o odpowiednie przygotowania, które stanowią niezbędny wstęp do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej.