Blog

17Sie 2018
botoks efekt na zdjęciu ślubnym

Kontrolowane, podskórne wstrzykiwanie odpowiednich dawek botoksu o niewielkim stężeniu to metoda uznawana za pogromcę zmarszczek, a także sposób na zniwelowanie dysproporcji twarzy. Aby uniknąć pozabiegowych powikłań i przedłużyć efektywność preparatu, warto pamiętać o kilku zasadach. Wystarczy niewielka zmiana przyzwyczajeń, aby podczas codziennych czynności nieco więcej uwagi poświęcić miejscom, które poddano usuwaniu zmarszczek.

10Sie 2018
powiększanie ust botoxem po zabiegu

Symetryczne i wyraziste usta sprawiają, że cała twarz wygląda bardziej atrakcyjnie, a uśmiech przyciąga uwagę. Wargi tracić mogą wraz z upływem czasu swoją jędrność oraz zdrowy koloryt, dlatego innowacyjne zabiegi powiększania ust to nie tylko wypełnianie konturów, lecz również bardziej wszechstronne działania – ich rezultaty widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej.

03Sie 2018
usuwanie zmarszczek głębokich

Do szerokiej gamy działań związanych z pielęgnowaniem oraz leczeniem skóry nieustannie dołączają kolejne, które w skuteczny sposób redukują zmarszczki i przywracają młodzieńczy wygląd. W kosmetologii, znanej także pod nazwą kosmetyki lekarskiej (gr. kosmetikos – upiększający) każdy zabieg bazuje na przeprowadzonych wcześniej badaniach, zatem skuteczność stosowanych metod potwierdzona została naukowo.

27Lip 2018
laserowe usuwanie blizn dekold po zabiegu

Brodawki, znamiona oraz blizny mogą pojawić się na Twojej skórze niezależnie od tego, ile masz lat, a ich trwałość również trudno ująć w konkretne ramy. Jeżeli zmiany te nie znikają wraz z upływem czasu, pomocna okaże się gama zabiegów profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Połączenie wiedzy kosmetologów oraz specjalistycznego sprzętu sprawia, że droga do osiągnięcia celu w […]

20Lip 2018
jaserowe usuwanie owlosienia twarz po zabiegu

Gładkie ciało niezależnie od pory roku, bez konieczności używania maszynek, depilatora, wosków oraz innych urządzeń i metod, to główny cel laserowego usuwania owłosienia. Kilka zabiegów fotoepilacji wystarczy, aby zmagania z nadmiarem włosów skutecznie skreślić z listy codziennych rytuałów dbania o urodę. Współczesna laseroterapia jest w tej kwestii Twoim sprzymierzeńcem.

13Lip 2018
efekty leczenia trądziku

Zabiegi współczesnej medycyny estetycznej dotyczą również kwestii z pogranicza urody i zdrowia, co widać na przykładzie leczenia trądziku. Zmiany skórne o charakterze zapalnym warto poddać działaniu lasera, ponieważ jest to jedna ze skutecznych, a zarazem bezpiecznych metod przywracania naturalnego wyglądu. Odpowiednio przeprowadzona terapia pozwoli Ci odzyskać pewność siebie i dobre samopoczucie.

06Lip 2018
zabieg depilacji laserowej przygotowanie

Trwałe usuwanie owłosienia należy do kanonu zabiegów medycyny estetycznej, a z depilacją laserową swoje nadzieje wiążą również osoby, u których metody mniej radykalne nie przynoszą spodziewanych efektów. Zanim jednak na Twoje ciało padnie pierwsza wiązka lasera, zadbaj o odpowiednie przygotowania, które stanowią niezbędny wstęp do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej.

11Cze 2018
powiększanie ust hialuronem po zabiegu

Wiele kobiet boi się powiększania ust, ponieważ nie zawsze wie, na czym polega ten zabieg, czy stosowane metody przynoszą dobry efekt i czy istnieją skutki uboczne. Jesteśmy po to, aby rozwiać wasze obawy i wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania związane z zabiegiem powiększania ust.

01Cze 2018

Każda z nas marzy o pięknej cerze w jednolitym kolorze, bez przebarwień. Jednak nie każda skóra jest idealna, jedni mają piegi, drudzy plamy posłoneczne, czy przebarwienia wtórne. Na szczęście w dermatologii estetycznej mamy wiele sposobów na walkę z przebarwieniami. Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej skutecznymi metodami.

21Maj 2018
depilacja laserowa po zabiegu

Ból to uczucie, które zniechęca nas do wykonania wielu ciekawych i skutecznych zabiegów. Sprawdźmy, czy laserowe usuwanie owłosienia wywołuje ból. Przecież jest to metoda pozwalająca na trwałe usunięcie włosków, decyduje się na nią coraz więcej osób, więc chyba nie jest ona aż tak straszna, jak możemy sobie to wyobrażać.