Blog

20Kwi 2018
twarz po krioterapii

Leczenie zimnem, a dokładniej krioterapia zyskuje co raz więcej zwolenników także w kosmetologii. Ma ona swoje zastosowanie w leczeniu wielu niedoskonałości występujących na skórze. Tutaj dokładnie przyjrzymy się problemom, które można zwalczyć przy pomocy krioterapii.

09Kwi 2018
czoło po botoksie

Młodość niestety przemija, z czasem na twarzy każdej kobiety pojawiają się zmarszczki, które zdradzają nasz wiek, a także czasami są przyczyną kompleksów. Często szukamy domowych sposobów na zmniejszenie zmarszczek, ale te nie gwarantują dużej skuteczności. Tutaj przybliżamy wiedzę o skutecznych zabiegach z botoksu i informujemy o innych ciekawych sposobach na usunięcie zmarszczek.

30Mar 2018

Masz problem z pękającymi naczynkami, tak zwanymi pajączkami? Próbowałaś już wielu metod, ale nie zawsze przynosiły pożądany efekt? Na szczęście medycyna estetyczna wciąż się rozwija, powstaje wiele nowych skutecznych sposobów. Sprawdź, jakie efekty przynosi laseroterapia, kiedy pomaga i kto może ją zastosować.

19Mar 2018

Blizny po trądziku są najbardziej widoczne. Jednak nie ma się co martwić, istnieje wiele skutecznych metod pomagających w usunięciu blizn na stałe. Wśród najbardziej skutecznych sposobów znalazł się laser frakcyjny. Sprawdź, w jaki sposób może pomóc Ci laseroterapia i poznaj inne popularne metody walki z bliznami.

09Mar 2018
zabiegi na twarz dla kobiet

Mróz, porywisty wiatr i inne warunki atmosferyczne powodują, że skóra po zimie jest przesuszona, pozbawiona blasku. W wyniku niskich temperatur cera stała się niedotleniona i słabo odżywiona. Przed nadejściem wiosny warto poprawić kondycję skóry, zadbać o jej piękny wygląd i wewnętrzne, dobre samopoczucie. Sprawdźcie, które zabiegi w gabinecie kosmetycznym są szczególnie polecane wiosną.

20Gru 2016
zabieg mikrodermabrazji na twarzy kobiety w gabinecie medycyny estetycznej

Mikrodermabrazja należy do najpopularniejszych pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych. Znana jest od lat 80. XX wieku, kiedy stosowana była głównie przez dermatologów. Obecnie mikrodermabrazję z powodzeniem przeprowadza się w gabinetach kosmetycznych czy centrach odnowy biologicznej. Poniżej przedstawiamy krótkie kompendium wiedzy o tego typu zabiegu.

15Gru 2016
efekt działania lasera frakcyjnego fotona sp na twarzy kobiety

Kliniki medycyny estetycznej dysponują coraz nowocześniejszymi narzędziami, dzięki którym poprawiają jakość życia swoich klientów, dbając o dobrą kondycję skóry, zapobiegając niekorzystnym zmianom w jej obrębie i przywracając jej dobry stan, jeśli takie zmiany już zajdą. W duże mierze są to działania typu anti-aging, ale możliwości medycyny estetycznej są dużo szersze, chociażby dzięki zastosowaniu innowacyjnych urządzeń […]

12Gru 2016
zadbana twarz kobiety po przeprowadzonych zabiegach w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna służy poprawie satysfakcji z własnego wyglądu, a przez to wpływa na subiektywnie ocenianą jakość życia i zadowolenia z siebie. Bardzo często o tym, co o sobie myślimy decyduje to, co widzimy, kiedy spoglądamy w lustro. Lubimy widzieć tam promienną cerę, gładką skórę, ponętne usta. Lubimy też, kiedy twarz w lustrze wygląda młodzieńczo, bo […]

09Gru 2016
kobieta po przeprowadzonym zabiegu laserem frakcyjnym w gabinecie medycyny estetycznej

W Esteticenter wiemy, że lasery frakcyjne zrewolucjonizowały rynek usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Urządzenie Fotona Spectro SP (więcej o nim piszemy tu: Fotona: krótka historia prestiżowych laserów frakcyjnych), które wykorzystujemy w naszej codziennej praktyce, daje nam możliwości spełniania potrzeb naszych Klientów w różnych sferach.

07Gru 2016
laserowa depilacja twarzy w gabinecie medycyny estetycznej

W pierwszej części artykułu Kilka słów o skuteczność lasera Nd:YAG w depilacji laserowej, cz. 1: biofizyczne postawy, wyjaśniliśmy, jak dochodzi do tego, że w czasie tego typu zabiegu dochodzi do nieodwracalnego termouszkodzenia włosa oraz omówiliśmy, jakie warunki muszą zostać spełnione, by cała procedura była skuteczna. W tej części skupimy się na praktycznej stornie zagadnienia – […]