Chirurgia laserowa

chirurgia laserowaLasery stosuje się terapeutycznie od 20 lat. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przeprowadzania bezkrwawych procedur leczniczych o nieznacznej bolesności, co w połączeniu z precyzją przeprowadzanych procedur zdecydowało o ich spektakularnym sukcesie.

Chirurgia laserowa z użyciem lasera Fotona Spectro SP

Klinika Medycyny Estetycznej Esteticenter dysponuje zaawansowanym technologicznie systemem laserowym, umożliwiającym wykonywanie bezpiecznych zabiegów chirurgicznych. Rezultaty kliniczne o wysokiej skuteczności osiągane są szybko i w sposób mało obciążający Pacjenta.

Praca w trybie QCW – quasi ciągłym – umożliwia przeprowadzanie zabiegów takich jak:

  • wewnątrzżylne usuwanie żylaków,
  • usuwanie hemoroidów,
  • leczenie nadpotliwości,
  • lipopiliza laserowa,
  • inne zabiegi typu endo.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej mocy szczytowej głęboko penetrujących impulsów lasera Nd:YAG koagulacja tkanek prowadzona jest szybko, a zabieg przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Specjaliści chirurgii laserowej

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Esteticenter w Lublinie zabiegi z zakresu laserochirurgii, wykorzystujące możliwości terapeutyczne lasera frakcyjnego Fotona, przeprowadzane są przez doświadczonych lekarzy, legitymujących się certyfikatem kwalifikacyjnym od producenta tego urządzenia laserowego.