Endolifting 4D

endolifting 4dInnowacyjna czterowymiarowa odnowa skóry twarzy dostępna w Klinice Esteticenter – pierwszy na świecie endolifting.

Po prostu: endolifting 4D

Laser Fotona Spectro SP, dzięki różnym możliwościom fal emitowanych przez lasery Er:YAG i Nd:YAG, pozwala na wykonywanie wielowymiarowych zabiegów, w tym laserowego liftingowania twarzy poprzez synergiczne połączenie w czasie jednego zabiegu czterech terapeutycznych procedur oddziałujących na powierzchniowe, pośrednie i głębokie warstwy skóry oraz na niedoskonałości na jej powierzchni. W czasie czteroetapowego zabiegu 4D wykorzystywane są 4 komplementarne tryby pracy lasera.

I EndoLifting® – wykorzystuje nieablacyjne działanie lasera Er:YAG, oddziałującego na tkanki od strony przedsionka jamy ustnej (wewnętrzna laseroterapia). Dzięki temu możliwe jest kontrolowane podgrzanie tkanek, stymulujące procesy kurczenia włókien kolagenowych. Efektem tego jest uogólniona popraw napięcia i elastyczności tkanek poddanych zabiegowi, co uwidacznia się jako wypełnienie bruzd nosowo-wargowych porównywalne do zastosowania wypełniacza.

II FRAC3® – polega na wykorzystaniu frakcyjnego efektu 3D, powodującego powstanie na różnej głębokości skóry lokalnych punktów wysokiej temperatury, co skutkuje poprawą zagęszczenia tkanki skórnej.

III PIANO® – opiera się na działaniu ultradługiego impulsu lasera Nd:YAG, doprowadzającego energię aż do tkanki podskórnej, by w rezultacie zwiększyć napięcie dużej powierzchni skóry na całej jej grubości.

IV SupErfacialTTM – działa jako kończąca zabieg zimna ablacja – peeling laserowy – przeprowadzana laserem Er:YAG. Poprawia wygląd skóry, mniejsza jej niedoskonałości wygładza.

Prowadzona w ten sposób laseroterapia umożliwia pełną odbudowę kolagenu w skórze, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych na jej powierzchni widoczne już po pierwszym zabiegu.

Aby w czasie laseroterapii nie odczuwali Państwo dyskomfortu, na partię ciała jej poddawaną, kierujemy podmuch chłodzącego powietrza z systemu CRYO – dzięki temu nie ma konieczności podawania znieczulenia.

Dzięki temu stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej z użyciem wypełniaczy.

Endolifting 4D dostępny jest w ofercie Esteticenter – już dziś zachęcamy do poznania tego dobrodziejstwa współczesnej techniki, służącej Państwa pięknu.