Usuwanie zmarszczek oczy – odmładzanie

usuwanie zmarszczek wokół oczuNowoczesna laseroterapia pozwala na usuwanie zmarszczek wokół oczu i ust. Dzięki zwiększeniu gęstości skóry, jej elastyczności oraz napięcia za sprawą zabiegu laserowego, zmarszczki na cienkiej skórze znikają, staje się ona wygładzona, rozświetlona i zdrowsza. Słowem – piękniejsza.

W Esteticener wykorzystujemy urządzenie Fotona Spectro SP, które łączy dwa typy laserów: Nd:YAG oraz Er:YAG, co umożliwia nam przeprowadzanie czterech różnych zabiegów odmładzających. Jeśli poza brakiem jędrności problematyczne są oznaki fotostarzenia możemy zastosować:

Laserowe usuwanie zmarszczek wokół ust i wokół oczu

Dzięki zastosowaniu lasera Fotona Spectro SP Er:YAG o długości fali świetlnej 2940 nm, którego działanie polega na celowym uszkodzeniu starych komórek za pomocą głęboko działających mikrowiązek światłą laserowego, możliwe jest zmobilizowanie skóry do nasilenia namnażania zdrowych komórek w wyniku intensywnych procesów regenerujących. W ten sposób uzyskuje się usuwanie zmarszczek przy oczach oraz bruzd wokół ust, poprawia się elastyczność skóry. Nie dochodzi przy tym do uszkodzenia warstwy naskórkowej, dlatego gojenie przebiega szybko i niemal niewidocznie.

Komu posłuży usuwanie zmarszczek za pomocą lasera?

Z zabiegu laserowego usuwania zmarszczek mogą skorzystać osoby, które chcą poprawić gęstość skóry, jej elastyczność, wygładzić tak zwane „kurze łapki”, napiąć skórę wokół oczu, czy pozbyć się tak zwanych „zmarszczek palacza”. Przyczyni się on również do:

  • poprawienia gęstości skóry,
  • poprawienia jej elastyczności,
  • zwiększenia napięcia cienkiej skóry wokół oczu.

Stosowany przez nas laser jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku, pozwalającym na przeprowadzanie zabiegów o małej inwazyjności i dużym stopniu bezpieczeństwa. Ponieważ urządzenie to działa wyjątkowo precyzyjnie, mamy wpływ na głębokość oddziaływania promieni lasera, zakres ich emisji oraz dokładny obszar skóry, który zostanie poddany terapii.

To wszystko przekłada się na spektakularne efekty naszych zabiegów.

Komplementarny z naszym urządzeniem laserowym system chłodzenia CRYO sprawi, że nie odczują Państwo wielkiego dyskomfortu mimo że nie zostaną podane środki znieczulające.

Objawy uboczne, efekty oraz dbanie o skórę po zabiegu laserowym

Efektem działania lasera jest widoczne odmłodzenie skóry. Większość Pacjentów pierwsze efekty zauważa już kilka dni po wykonaniu zabiegu. W zależności od głębokości zmarszczek zaleca się serię zabiegów o indywidualnie określonych parametrach, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnego rezultatu.

Laserowa technologia jest skuteczną bronią w walce z powstającymi z upływem czasu zmarszczkami. Skóra poddana serii zabiegów wygląda zdrowiej, jest napięta, a zmarszczki przestają być widoczne.