Fotoodmladzanie t3

laserowe fotoodmładzanie skóryLaserowe fotoodmładzanie technologią T3 (Tightness, Tone, Textur) to innowacyjna metoda regenerowania skóry i zapobieganiu jej starzenia za pomocą wiązki światła emitowanego przez laser Nd:YAG Fotona Spectro SP.

Odmładzające działanie zabiegów T3

Promienie lasera docierają głęboko poniżej naskórka, co powoduje zmiany strukturalne skóry na jej głębokim poziomie – dochodzi do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Podgrzanie kolagenu prowadzi do wyeliminowania nierówności kolorytu, obkurczenia porów. W efekcie skóra jest napięta, rozjaśniona, przywrócony jej zostaje zdrowy blask.

Odmładzanie laserowe jest nieinwazyjne, niebolesne, nie powoduje długotrwałych niedyspozycji estetycznych, mogą się ewentualnie pojawić niewielkie, ustępujące po kilku godzinach, zaróżowienia w miejscach poddanych działaniu lasera.

Optymalne efekty przynosi seria 3-5 zabiegów wykonanych w odstępach 2-4 tygodni. Proces odmładzania, którego efekty sukcesywnie uwidaczniają się na twarzy, postępuje jeszcze przez 6-12 miesięcy.

Efektywne fotoodmładzanie wszystkich rodzajów skóry

Laser Nd:YAG Fotony o długich impulsach charakteryzuje się homogeniczną penetracją i niską absorpcją przez chromofory tkanki. Te dwie zalety pozwalają mu sięgać do głębszych struktur bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry.

Zabieg, który wykonujemy w naszym gabinecie, charakteryzuje szerokie spektrum działania i dzięki temu usuwa:

  • drobne zmarszczki,
  • przebarwienia posłoneczne,
  • piegi,
  • rozszerzone naczynka,
  • rumień twarzy,
  • rozszerzone pory
  • inne efekty fotouszkodzeń skóry.

W naszym gabinecie dbamy o Państwa odczucia, dlatego za każdym razem, wykonując laseroterapię, stosujemy system nowoczesnego chłodzenia – CRYO.